HAKKIMIZDA

2003 yılında firmamızın kurucusu olan Mehmet Budak tarafından Balıkesir Genç Reklam şirketi kurulmuştur. 15 yılı aşkın tecrübe, bilgi ve deneyime sahip olan firmamız sizlerin de desteğiyle bugünlere gelmiştir. Şirketimiz zengin makina parkuru ve deneyimli ekibi ile sizlere kaliteli reklam hizmeti sunmaktadır. Amacımız doğduğum ve doyduğum şehirde teknolojinin yeniliklerini yakından takip ederek en iyi hizmeti gerçekleştirmekdir. Bu konuda sürekli yaptığımız ar-ge çalışmalarna devam ederek ithalat ve ihracat konusunda hızlı ve emin adımlarla yarınlara yürüyoruz.

Açık hava reklamcılığı serüvenimiz 2010 yılından itibaren daha profesyonel bir anlayışla hizmet vermektedir. Reklam hizmetleri haricinde bulunan dekoratif ürünler ve çözümlerle devam ederken mekanların bütünlüğünü ve görselliğini üst seviyeye çıkaran iç mimari çalışmalarda başroller üstlenerek tecrübemizi, imalat kabiliyetimizi ve makine parkurumuzu projesel işleri A’dan Z’ye sonlandıracak şekilde güçlendirdik.

2020 yılına gelmeden mimar ve mühendis kadrolarımızı oluşturarak hem işyerlerinde (restoran, pastane, kasap, şarküteri, kafe, kuruyemiş, ofis, endüstriyel imalathaneler, sosyal alanlar, park ve bahçeler) hem de yaşam alanlarında (evler, konutlar, villalar) insanların olduğu ve gördüğü her alanda mimari ve mühendislik uygulamalarında, dizayn ve dekorasyon işlerinde alternatiflerinin açık ara ilerisinde olmayı hedeflemekteyiz. Bu şekilde hizmet veren bir firmaya dönüşüp işletmelerin ve yaşam alanlarının sadece görünen dizaynı ile yetinmeyip; yatırım maliyetleri, yer seçimi, ürün seçimi, ileriye dönük yatırımları, geriye dönük hataları telafi çözümleri, verimliliği, yatırımın ne kadar sürede geri kazanılacağı gibi fizibilite konularını işverenlerimiz kadar kendimize dert etmekteyiz. Bu konulara çözümler sunarak danışmanlık hizmetleriyle birlikte daha kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarımıza başladık.

Şimdilerde ise değişen ve gelişen ulusal ve uluslararası mecralarda 2030 hedeflerimize ulaşmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

REFERANSLARIMIZ