BASKI UYGULAMALARI

    UV Baskı yöntemi ile basılan tüm uygulamalar çevre dostu olarak kabul edilir. Çevre yönetimi ile alakalı prosedürlere son derece uygundur. En büyük avantajlarından biride plastik cam ve metaller gibi düz yüzey (gözeneksiz) malzemelere baskı yapılabilmesidir. Artık günümüzün vazgeçilmez baskı çözümlerinden biri olmaktadır. Hızlı baskı çözümleri sunan bu method baskılı uygulamalarda yüksek çözünürlüklere sahip grafik oluşturabilmesidir. 

   Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların kullanım amacına göre farklılık gösteren çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğidir. Hızlı ve pratiktir. Stok yapmaya gerek duymadan, istenilen miktarda basım yapılabilir.Dijital baskıyı kullanım alanlarına göre dış mekan ve iç mekan dijital baskı olarak ikiye ayrılmaktadır.

   Solvent ve eko solvent baskılar dış mekan baskılarıdır. Roll to roll baskı yani rulodan baskı yapabilen baskı methodudur. Vinil baskı, folyo baskı, one way vision baskı, duratrans baskı canvas baskı ve blockout baskı çalışmaları bu katagoride yer almaktadır.